علل درد شدید پاشنه پا - Askanswer مرکز مشاوره سلامت ایران(هفت سیب)
  •  
    • ۶,۲۸۸ پرسش
    • ۵,۰۲۴ پاسخ
    • ۳۴۰ نظر
    • ۲۸,۹۷۱ کاربر
  •  

لیست برچسب‌ها

بارداري پریود آلت-تناسلی رابطه-جنسی عادت-ماهانه نزدیکی خودارضایی برنامه-درمانگاه-پوست-و-مو جوش خارش موهای قاعدگی ریزش-مو شیرخوار ادرار پرده-بکارت رشد-نوزاد جنین در ناباروری حساسیت و لکه-پوستی وزن افسرده واژن دیابتی پستان تیروئید موی-زائد پوست سلامت-جنسی لکه-بینی قلبي رحمی طول-آلت-تناسلی سونوگرافی انزال-زودرس تخمدان اختلال-نعوظ از استرس کیست-تخمدان درد-بیضه تکرر-ادرار جنسي سرفه برنامه-مادر-کودک-تندرستی پریود-نامنظم جوش-صورت عرق-کردن نوزاد خشکی-پوست لاغری عوارض-دارو سقط اضطراب سوزش-ادرار چاقی تیرویید قد جلوگیری-از-بارداری خونریزی-رحمی سرطانی داروهاي زناشویی منی بلوغ جلوگیری های جای-جوش مثانه فشار-خون - کاهش-وزن اختلالات-اضطرابی زخم رژیم-غذایی تپش-قلب قرص-ال-دی چین-و-چروک تهوع معده واریکوسل ترشحات-واژن ناباروری-مردان پروستات خونی ورزشی افزایش-وزن صرع کودکانتان زگیل-تناسلی ام-اس کم-کاری-تیروئید کمر-درد خلط اسپرم مقعد بیماری

علل درد شدید پاشنه پا

0 امتیاز
درود بر شما.آقای دکتر حدود سه ماه است که پاشنه پایه من شدیدا درد می کند و صبح که از خواب بیدار می شود نمی توانم پای خود را زمین بگذارم تا چند ثانیه که آرام راه بروم بعد آرام می شود ولی تا شب دیگر چیزی احساس نمی کنم فقط زمانی که می نشینم و یا از خواب بیدار می شود این درد را دارم و مساله دیگر زانو درد است وقتی در ماشین می نشینم پس از مدتی که پیاده می شوم دیگر نمی توانم پای خود را باز کنم یک عده می گویند شاید خار پاشنه دارم و این درد باعث درد زانو می شود می خواستم نظر شما را در این باره بدانم؟ ممنون از سایت کامل شما.
پرسش در عضلاني اسكلتي و مفاصل از زواره (160 امتیاز)

1 پاسخ

0 امتیاز
شما خود گفتید که به من گفته شده ممکن است خار پاشنه باشد . مشکل ایشان را خیلی راحت یک همکار روماتولوژیست ما یا ارتوپد بررسی کند و نهایتا اگر خار پاشنه باشد دستورالعمل خاص خود را دارد. گاهی اوقات اگر یک کفش نامناسب بپوشیم وضعیتی که بدن را روی استخوان ها نگه می داریم اگر در حالت تعادل نباشد باعث می شود که به یک استخوان بیشتر فشار بیاید و تبعات خود را نیز داشته باشد. در این جا به نظر نمی رسد که مورد ایشان مورد تغذیه ای خاصی داشته باشد و بهتر است که اگر مفاصل دیگری هم درگیر اند در وهله اول به یک همکار روماتولوژی مراجعه کنند و اگر در حد درد پاشنه است و گاها زانو همکاران ارتوپد می توانند کمک کننده باشند.
پاسخ در از dr.amiri (8,700 امتیاز)
???????
...