درد گردن و غده های لنفاوی - Askanswer مرکز مشاوره سلامت ایران(هفت سیب)
  •  
    • ۶,۲۸۸ پرسش
    • ۵,۰۲۴ پاسخ
    • ۳۴۰ نظر
    • ۲۸,۹۷۱ کاربر
  •  

لیست برچسب‌ها

بارداري پریود آلت-تناسلی رابطه-جنسی عادت-ماهانه نزدیکی خودارضایی برنامه-درمانگاه-پوست-و-مو جوش خارش موهای قاعدگی ریزش-مو شیرخوار ادرار پرده-بکارت رشد-نوزاد جنین در ناباروری حساسیت و لکه-پوستی وزن افسرده واژن دیابتی پستان تیروئید موی-زائد پوست سلامت-جنسی لکه-بینی قلبي رحمی طول-آلت-تناسلی سونوگرافی انزال-زودرس تخمدان اختلال-نعوظ از استرس کیست-تخمدان درد-بیضه تکرر-ادرار جنسي سرفه برنامه-مادر-کودک-تندرستی پریود-نامنظم جوش-صورت عرق-کردن نوزاد خشکی-پوست لاغری عوارض-دارو سقط اضطراب سوزش-ادرار چاقی تیرویید قد جلوگیری-از-بارداری خونریزی-رحمی سرطانی داروهاي زناشویی منی بلوغ جلوگیری های جای-جوش مثانه فشار-خون - کاهش-وزن اختلالات-اضطرابی زخم رژیم-غذایی تپش-قلب قرص-ال-دی چین-و-چروک تهوع معده واریکوسل ترشحات-واژن ناباروری-مردان پروستات خونی ورزشی افزایش-وزن صرع کودکانتان زگیل-تناسلی ام-اس کم-کاری-تیروئید کمر-درد خلط اسپرم مقعد بیماری

درد گردن و غده های لنفاوی

0 امتیاز
عصرتون بخیر ببخشید آقای دکتر من دوتا سوال داشتم خدمتتان. اول اینکه یک پسر چهارده ساله دارم که از بچگی یعنی حدود چهار، پنج سالگی غده لنفاوی گردنش نمی دانم حالا چطوری شده بود یا فشار آمده بود یا چی شده بود نمی دانم این تورم کرده بود و درد می کرد. من دکتر بردم بیمارستان گفت که این حساس شده و باید دست به آن نزنید و کاری با آن نداشته باشید. این به مرور زمان تا دست به گردنش می زنیم خیلی دردش می آید مخصوصا الآن یک خورده خیلی حساس شده تا بهش دست می زنی یا ناخودآگاه لباسش را می خواهد در بیاورد خیلی درد می کند این یک سوالم. و سوال دوم هم این که خودم قبلا خیاطی می کردم شانه هایم خیلی درد می کرد که اول کم بود بعد به مرور زمان زیاد شد. الان حدود ده سال است که کار نمی کنم ولی الآن درد شانه هایم خیلی شدید شده و به طوری که حتی دستم را می برم بالا، البته گاهی وقت ها نه همیشه، یک حالت شکستگی یعنی دستم را نمی توانم پایین بیاورم اینقدر درد دارد. می خواهم که بخوابم نه به طرف شانه راست می توانم بخوابم و نه به طرف شانه چپ و فقط صاف می توانم بخوابم. نمی دانم حالا علتش چه چیزی هست. دکتر مغز و اعصاب هم رفتم ایشان نوار اعصاب گرفتند گفتند که از عصبت نیست. عصب های دستت و اینها کاملا سالم است. نمی دانم حالا دردش چه چیزی هست که گاهی وقتها درد می کند گاهی وقت ها نه. ممنون میشوم راهنمایی کنید.با سپاس از سایت شما.
پرسش در عضلاني اسكلتي و مفاصل از آیدا22 (140 امتیاز)

1 پاسخ

0 امتیاز
راجع به پسرتان حتما بایستی یک پزشک ایشان را ببیند برای این که غده لنفاوی درگردن هست ولی به دست نمی خورد و حساس هم نیست و این باید بررسی بشود ببینند که این چه مشکلی پیش آمده، مخصوصا که اینقدر حساس هست و با کوچکترین ضربه یا کوچکترین تماس گردن درد ایجاد می شود، حتما باید این مریض بررسی بشود و علت مشخص بشود.
اما راجع به خودتان که یکی به خاطر شغلتان هست که البته سال هاست آن را کنار گذاشته اید و بیشتر کسانی که خیاطی می کنند به خاطر آن جهت های بدی که می گیرند و حتی آرایشگرها هم همینطور همه اش روی پا هستند و خیلی خم و راست می شوند به گردنشان فشار می آید، اینها آرتروز گردنیشان زودتر ایجاد می شود ولی خب همان طور که گفتند همکار جراح مغز و اعصاب بررسی کردند و گفتند که با تست اعصاب من چیزی پیدا نکردم بیشتر به نظر می رسد که مشکل ایشان در خود مفصل شانه، یعنی جمع مفصل شانه ای، هست که این حالت را پیش می آورد. ما در شانه تاندون هایی داریم که حرکت شانه را برای ما راحت می کنند. یکی از علت های درد که خیلی هم شایع هست شانه شان هست که من به نظرم باید مراجعه کنید و از نظر شانه باید بررسی بشود.منتها اگر خب در روزمره بار سنگین برمی دارید یا بعضی خانم ها می بینید که کیف هایتان را به شانه هایتان می اندازید و این باعث فشار می شود و باید جدا خودداری کنید و سعی کنید حدالامکان روی زمین ننشینید که موقع بلند شدن نخواهند به خودتان فشار بیاورید که به شانه ها فشار بیاید و بار هم فعلا با دستتان برندارید تا پزشک شما را ببیند.
پاسخ در از dr.ashna (10,400 امتیاز)

پرسش‌های مرتبط

???????
...