تیرگی های روی گردن - Askanswer مرکز مشاوره سلامت ایران(هفت سیب)
  •  
    • ۶,۲۸۸ پرسش
    • ۵,۰۲۴ پاسخ
    • ۳۴۰ نظر
    • ۲۸,۵۷۱ کاربر
  •  

لیست برچسب‌ها

بارداري پریود آلت-تناسلی رابطه-جنسی عادت-ماهانه نزدیکی خودارضایی برنامه-درمانگاه-پوست-و-مو جوش خارش موهای قاعدگی ریزش-مو شیرخوار ادرار پرده-بکارت رشد-نوزاد جنین در ناباروری حساسیت و لکه-پوستی وزن افسرده واژن دیابتی پستان تیروئید موی-زائد پوست سلامت-جنسی لکه-بینی قلبي رحمی طول-آلت-تناسلی سونوگرافی انزال-زودرس تخمدان اختلال-نعوظ از استرس کیست-تخمدان درد-بیضه تکرر-ادرار جنسي سرفه برنامه-مادر-کودک-تندرستی پریود-نامنظم جوش-صورت عرق-کردن نوزاد خشکی-پوست لاغری عوارض-دارو سقط اضطراب سوزش-ادرار چاقی تیرویید قد جلوگیری-از-بارداری خونریزی-رحمی سرطانی داروهاي زناشویی منی بلوغ جلوگیری های جای-جوش مثانه فشار-خون - کاهش-وزن اختلالات-اضطرابی زخم رژیم-غذایی تپش-قلب قرص-ال-دی چین-و-چروک تهوع معده واریکوسل ترشحات-واژن ناباروری-مردان پروستات خونی ورزشی افزایش-وزن صرع کودکانتان زگیل-تناسلی ام-اس کم-کاری-تیروئید کمر-درد خلط اسپرم مقعد بیماری

تیرگی های روی گردن

+3 امتیاز
روزخوش. کسی است که همسرشان 41 سال دارند و 2-3 ماه است که کنار گردنشان تیرگی‌های بزرگی ایجاد شده است. به مرور این تیرگی‌ها دارد پررنگ‌تر هم می شود. این علتش چیست؟ممنون میشم بگید.
پرسش در سلامت پوست از مهران45 (350 امتیاز)

1 پاسخ

+1 امتیاز
گاهی اوقات این تیرگی‌های کنار گردن می تواند ناشی از زدن عصر و اسپری باشد. این عطری که می زنند بیشتر ناحیه گردنشان بعد از یک مدتی حالت قهوه‌ای رنگی آنجا پیدا می کند و ممکن است یک رگه‌های قرمز هم رویش دیده شود که یک مشکل شناخته شده است و در مصرف عطر و اسپری در آن منطقه خودداری بکنند که این مشکلشان بیشتر نشود.
پاسخ در از dr.waseghi (9,450 امتیاز)

پرسش‌های مرتبط

+2 امتیاز
1 پاسخ
پرسش در زیبایی از 44samin (320 امتیاز)
+2 امتیاز
1 پاسخ
پرسش در زیبایی از darya26 (300 امتیاز)
+6 امتیاز
1 پاسخ
+4 امتیاز
1 پاسخ
+5 امتیاز
1 پاسخ
???????
...