سلامتی دهان و دندان - Askanswer مرکز مشاوره سلامت ایران(هفت سیب)
  •  
    • ۶,۲۸۸ پرسش
    • ۵,۰۲۴ پاسخ
    • ۳۴۰ نظر
    • ۲۸,۸۸۰ کاربر
  •  

لیست برچسب‌ها

بارداري پریود آلت-تناسلی رابطه-جنسی عادت-ماهانه نزدیکی خودارضایی برنامه-درمانگاه-پوست-و-مو جوش خارش موهای قاعدگی ریزش-مو شیرخوار ادرار پرده-بکارت رشد-نوزاد جنین در ناباروری حساسیت و لکه-پوستی وزن افسرده واژن دیابتی پستان تیروئید موی-زائد پوست سلامت-جنسی لکه-بینی قلبي رحمی طول-آلت-تناسلی سونوگرافی انزال-زودرس تخمدان اختلال-نعوظ از استرس کیست-تخمدان درد-بیضه تکرر-ادرار جنسي سرفه برنامه-مادر-کودک-تندرستی پریود-نامنظم جوش-صورت عرق-کردن نوزاد خشکی-پوست لاغری عوارض-دارو سقط اضطراب سوزش-ادرار چاقی تیرویید قد جلوگیری-از-بارداری خونریزی-رحمی سرطانی داروهاي زناشویی منی بلوغ جلوگیری های جای-جوش مثانه فشار-خون - کاهش-وزن اختلالات-اضطرابی زخم رژیم-غذایی تپش-قلب قرص-ال-دی چین-و-چروک تهوع معده واریکوسل ترشحات-واژن ناباروری-مردان پروستات خونی ورزشی افزایش-وزن صرع کودکانتان زگیل-تناسلی ام-اس کم-کاری-تیروئید کمر-درد خلط اسپرم مقعد بیماری

سلامتی دهان و دندان

+1 امتیاز
درود برشما. در ارتباط با مسئله¬ی سلامتی دهان و دندان و اینکه چه فاکتورهایی را باید در این ‌بین باید به آن توجه کنیم؟ ممنونم.
پرسش در دهان و دندان از erfan36 (250 امتیاز)

1 پاسخ

0 امتیاز
ما در اصل مسئله¬ی همیشه بهداشت و سلامت سعی می¬کنیم همیشه، اول نگهداری بکنیم و بعد امیدوار هستیم که به درمان نرسیم ولی اگر به درمان رسیدیم، درمان¬های صحیحی را بگیریم و این درمان صحیح طول عمر مناسبی طبیعتاً داشته باشد و بتواند بازهم بقیه سلامت سیستم را تضمین بکند. من همیشه در تفکر این بوده که بتوانیم یک¬جوری این اطلاع¬رسانی¬ها را داشته¬ باشیم منظم و بر اساس یک نظمی درواقع اطلاع به مردم عزیزمان بدهیم که اگر قرار است یک درمان دندان¬پزشکی ... اول اینکه چطور می¬شود جلوی درمان¬های دندان¬پزشکی را تا سرحد امکان بگیریم و حالا که قرار است درمان دندان¬پزشکی انجام بدهیم، در اصل این خصوصیات این درمان چگونه باشد. من خیلی از دوستانم، بیماران عزیز مراجعه می¬کنند و می¬گویند مثلاً این درمان، یک درمان عصب¬کشی مثلاً، از همکارا انجام داده و این درد دارد و این حتماً بد انجام داده است. درصورتی‌که درد نشانه¬ای از بدکاری یک درمان نیست در این زمینه و امیدوار هستم یک سلسله برنامه¬ای را بتوانیم به وجود بیاوریم مبنی بر اینکه خصوصیات یک درمان صحیح در اصل، برای بیمار درواقع مشخص‌شده. من اکثر نگارش¬هایی را که عمومی دارم انجام می¬دهم نه نگارش¬های علمی، بر اساس اطلاع¬رسانی است بر اینکه این درمان چگونه باید انجام بشود و امیدوار هستیم که مردمی که این درمان را می¬گیرند، بتوانند خودشان یک ارزیابی داشته باشند تا هم اعتمادشان به پزشکشان افزایش پیدا کند و هم اینکه متوجه بشوند که هیچ درمانی در دنیا، چه دندان، چه بدن و چه هرجای دیگر نیست که عوارضی نداشته باشد؛ بنابراین ما اول‌ازهمه پیش¬گیری بکنیم از مسائل مربوطه و بعد هم موقعی که درمان را لازم بشود، بدانیم که آیا این طول درمان چقدر خواهد بود، چقدر این درمانی که دریافت کردیم برای ما کار می¬کند و خصوصیات یک درمان صحیح چه است. من امیدوار هستم که این برنامه¬ها بتواند این نظم را به وجود بیاورد و این اطلاعات عمومی را در اصل بدهد.
پاسخ در از dr.ashna (10,400 امتیاز)

پرسش‌های مرتبط

0 امتیاز
1 پاسخ
+2 امتیاز
0 پاسخ
پرسش در دهان و دندان از zakiyeh (260 امتیاز)
+2 امتیاز
0 پاسخ
پرسش در دهان و دندان از zakiyeh (260 امتیاز)
???????
...