تیروئید و تورم ناخن ها - Askanswer مرکز مشاوره سلامت ایران(هفت سیب)
  •  
    • ۶,۲۸۸ پرسش
    • ۵,۰۲۴ پاسخ
    • ۳۴۰ نظر
    • ۲۸,۸۸۰ کاربر
  •  

لیست برچسب‌ها

بارداري پریود آلت-تناسلی رابطه-جنسی عادت-ماهانه نزدیکی خودارضایی برنامه-درمانگاه-پوست-و-مو جوش خارش موهای قاعدگی ریزش-مو شیرخوار ادرار پرده-بکارت رشد-نوزاد جنین در ناباروری حساسیت و لکه-پوستی وزن افسرده واژن دیابتی پستان تیروئید موی-زائد پوست سلامت-جنسی لکه-بینی قلبي رحمی طول-آلت-تناسلی سونوگرافی انزال-زودرس تخمدان اختلال-نعوظ از استرس کیست-تخمدان درد-بیضه تکرر-ادرار جنسي سرفه برنامه-مادر-کودک-تندرستی پریود-نامنظم جوش-صورت عرق-کردن نوزاد خشکی-پوست لاغری عوارض-دارو سقط اضطراب سوزش-ادرار چاقی تیرویید قد جلوگیری-از-بارداری خونریزی-رحمی سرطانی داروهاي زناشویی منی بلوغ جلوگیری های جای-جوش مثانه فشار-خون - کاهش-وزن اختلالات-اضطرابی زخم رژیم-غذایی تپش-قلب قرص-ال-دی چین-و-چروک تهوع معده واریکوسل ترشحات-واژن ناباروری-مردان پروستات خونی ورزشی افزایش-وزن صرع کودکانتان زگیل-تناسلی ام-اس کم-کاری-تیروئید کمر-درد خلط اسپرم مقعد بیماری

تیروئید و تورم ناخن ها

+8 امتیاز
سلام،من حدود دو هفته که ناخن های دستم دچار تورم شده جوری که ناخن هام میخاد از جا دربیاد.دکتر بهم گفته از پرکاری تیروئید هستش. دارو هارو که مصرف کردم برا تیروئیدم دچار سردردوسرگیجه شدید میشدم دیگه مصرف نکردم و البته تاثیری هم ندیدم هنوز همون حالت رو داره طوری که هرکسی منو میبینه متوجه میشه که زیر ناخن هام برامدس.من باید چیکار کنم ازمایش کلی هم گرفتم وهمه چیز نرمال بوده
پرسش در ناخن از doronazdik (230 امتیاز)
دسته‌بندی مجدد از Dr.Shahabi

1 پاسخ

+2 امتیاز
 
بهترین پاسخ

سلام:

قبل از انجام هر کاری باید شرح حال مناسب از شما گرفته شود که در آن به داروهای مصرف شده در چند وقت اخیر، مصرف سیگار و قلیان، کم خونی و بیماریهای هورمونی، بیماریهای ریوی و کلیوی و معاینه کامل از سایر ارگانهای شما نیز انجام شود زیرا هر کدام از این موارد می توانند باعث تورم ناخنها شوند. پوست، مو و ناخن جزو اندامهایی هستند که می توانند نمایانگر خیلی از بیماریهای داخلی باشند و در واقع آیینه بدن هستند.

در ضمن اگر پزشک با معاینات کافی و آزمایشات مناسب وجود بیماری تیرویید در شما را تشخیص داده است نباید سر خود داروها را  قطع کنید . هر دارویی برای ایجاد اثرات درمانی نیاز به زمان دارد. در ضمن ممکن است دوز دارو کافی نباشد که آن هم توسط پزشک تشخیص داده می شود. توصیه من این است که برای ادامه درمان و بررسی دوز دارو به پزشک خود مراجعه نمایید.

پاسخ در از Dr.Shidvash (82,370 امتیاز)
انتخاب از Dr.Khatami
???????
...