باقی ماندن چند قطره ادرار در مجرای ادراری - Askanswer مرکز مشاوره سلامت ایران(هفت سیب)
  •  
    • ۶,۲۸۸ پرسش
    • ۵,۰۲۴ پاسخ
    • ۳۴۰ نظر
    • ۲۸,۸۱۰ کاربر
  •  

لیست برچسب‌ها

بارداري پریود آلت-تناسلی رابطه-جنسی عادت-ماهانه نزدیکی خودارضایی برنامه-درمانگاه-پوست-و-مو جوش خارش موهای قاعدگی ریزش-مو شیرخوار ادرار پرده-بکارت رشد-نوزاد جنین در ناباروری حساسیت و لکه-پوستی وزن افسرده واژن دیابتی پستان تیروئید موی-زائد پوست سلامت-جنسی لکه-بینی قلبي رحمی طول-آلت-تناسلی سونوگرافی انزال-زودرس تخمدان اختلال-نعوظ از استرس کیست-تخمدان درد-بیضه تکرر-ادرار جنسي سرفه برنامه-مادر-کودک-تندرستی پریود-نامنظم جوش-صورت عرق-کردن نوزاد خشکی-پوست لاغری عوارض-دارو سقط اضطراب سوزش-ادرار چاقی تیرویید قد جلوگیری-از-بارداری خونریزی-رحمی سرطانی داروهاي زناشویی منی بلوغ جلوگیری های جای-جوش مثانه فشار-خون - کاهش-وزن اختلالات-اضطرابی زخم رژیم-غذایی تپش-قلب قرص-ال-دی چین-و-چروک تهوع معده واریکوسل ترشحات-واژن ناباروری-مردان پروستات خونی ورزشی افزایش-وزن صرع کودکانتان زگیل-تناسلی ام-اس کم-کاری-تیروئید کمر-درد خلط اسپرم مقعد بیماری

باقی ماندن چند قطره ادرار در مجرای ادراری

+5 امتیاز

با سلام 30 سال سن دارم حدود 3 سال است که بعد از ادرار یک تا دو قطره از ادرارم باقی میماند بعد از 5 دقیقه تخلیه میشود دکتر به بنده استبراء را پیشنهاد نمودند بنده راه حل دائمی خلاصی از این وضعیت را خواستارم ضمناً استبراء همیشه کارساز نیست .

پرسش در سیستم ادراري تناسلي از hafez (280 امتیاز)
ویرایش از Dr.Delroba

1 پاسخ

+1 امتیاز
با سلام

بعد از پایان تخلیه ادرار، از بعد از اسفنگتر (دریچه) ادراری تا انتهای مجرای ادرار چند قطره ادرار باقی می ماند که عملا دیگر فشاری پشت خود ندارد که خارج شود. عمل استبرا اگر درست انجام شود باعث می شود تا این فاصله تخلیه شود. اگر این کار را نکنید این چند قطره با گذشت دقایقی با حرکت و راه رفتن یا نشستن تحت فشار قرار گرفته و خارج می شود. بنابراین به خصوص در سن شما اغلب مشکل یا بیماری خاصی وجود ندارد که که به دنبال راه حل دائمی باشید. ترشحاتی که بعد از استبرا خارج می شود ممکن است ترشحات غدد کوپر باشد و به لحاظ شرعی نیز نجس نیست و نه به لحاظ پزشکی و نه از نظر شرعی دلیلی برای نگرانی وجود ندارد.
پاسخ در از Dr. Azin (76,040 امتیاز)
???????
...