دیسک گردن و مشکلات دست - Askanswer مرکز مشاوره سلامت ایران(هفت سیب)
  •  
    • ۶,۲۸۸ پرسش
    • ۵,۰۲۴ پاسخ
    • ۳۴۰ نظر
    • ۲۸,۹۷۱ کاربر
  •  

لیست برچسب‌ها

بارداري پریود آلت-تناسلی رابطه-جنسی عادت-ماهانه نزدیکی خودارضایی برنامه-درمانگاه-پوست-و-مو جوش خارش موهای قاعدگی ریزش-مو شیرخوار ادرار پرده-بکارت رشد-نوزاد جنین در ناباروری حساسیت و لکه-پوستی وزن افسرده واژن دیابتی پستان تیروئید موی-زائد پوست سلامت-جنسی لکه-بینی قلبي رحمی طول-آلت-تناسلی سونوگرافی انزال-زودرس تخمدان اختلال-نعوظ از استرس کیست-تخمدان درد-بیضه تکرر-ادرار جنسي سرفه برنامه-مادر-کودک-تندرستی پریود-نامنظم جوش-صورت عرق-کردن نوزاد خشکی-پوست لاغری عوارض-دارو سقط اضطراب سوزش-ادرار چاقی تیرویید قد جلوگیری-از-بارداری خونریزی-رحمی سرطانی داروهاي زناشویی منی بلوغ جلوگیری های جای-جوش مثانه فشار-خون - کاهش-وزن اختلالات-اضطرابی زخم رژیم-غذایی تپش-قلب قرص-ال-دی چین-و-چروک تهوع معده واریکوسل ترشحات-واژن ناباروری-مردان پروستات خونی ورزشی افزایش-وزن صرع کودکانتان زگیل-تناسلی ام-اس کم-کاری-تیروئید کمر-درد خلط اسپرم مقعد بیماری

دیسک گردن و مشکلات دست

0 امتیاز
150-    باسلام. من حدود سه ماه پیش دیسک گردن شدید داشتم درد آن قدر شدید شد که من را شبانه به بیمارستان بردند. از ناحیه هر دو دست فلج شدم یعنی به طور کلی انگشتهایم از کار افتاد . مچم به هیچ عنوان تکان نمی خورد بعد عمل شدم الان حدود بعد از سه ماه من تازه انگشتهای دستم یک مقداری تکان می خورد گفتند که ریشه های عصبم تحت فشار شدید بوده و در حین عمل کردن گفتند که احتمال فلج شدن دستهام وجود دارد ولی الان بعد از سه ماه ی مقدار انگشتهای دست من شروع به تکان خوردن کرده است میخواستم بپرسم که این عصب به طور کلی از کار افتاده؟ یا اینکه راه می افتد؟ دیسک گردن معمولی بود. خیلی شدید بود درد شدیدی داشتم. پنج و شش سالی بود این دیسک گردن را داشتم ولی یکی دو هفته که استراحت می کردم خوب می شد این سری درد شدیدی داشتم که کلی قرص و آمپول مصرف کردم که از درد شدید در کما رفتم. از دو دست فلج شدم ولی الان بعد از سه ماه یک مقداری انگشتهای دستم تکان می خورند و مچ دستم تکان میخورد. از ناحیه آرنج دست هایم خیلی قوی هستند ولی از ناحیه انگشت و مچ دست خیلی ضعیف است ولی حس می کنم در ماه اول یک مقدار بهتر شد ماه دوم باز یک مقدار بهتر شد در ماه سوم یک مقداری قوی تر شده مخصوصا دست راستم ولی دست چپم هنوز عصبش مثله اینکه ضعیفتر از راست است.اگر می شود راه حلی برای آن پیشنهاد دهید ممنون می شوم؟متشکرم از سایت جامعتان.
پرسش در عضلاني اسكلتي و مفاصل از نیلرام (140 امتیاز)

1 پاسخ

0 امتیاز
البته یک خورده جای تاسف است که این انسان به خودش بی توجه بوده و همان کارهایی که نباید میکردند را انجام دادند که کار به اینجا رسیده همکار جراح مغز و اعصاب هم خیلی کارشان را درست انجام داده دستشان درد نکند. البته وقتی این حالت پیش می آید یک مقدار زمان حلال مشکلات هست که باید صبر کنند همانطور که گفتند ماه اول، ماه دوم ، ماه سوم تا شش ماه جای این هست که چه طور پیش می رود و بهتر هم هست که با همان جراح مغز و اعصاب خودشان تماس داشته باشند چون هنگام عمل آسیب های ایشان را دیده اند و از همه مهمتر راهنمایی های بعد از عمل هست که بسیار مهم است یعنی من خواهشم از ایشان این است که اگر هرگونه ورزشی هر گونه کار خاصی، هرگونه دارویی میخواهند استفاده کنند حتما با پزشک معالجشان صحبت کنند از پیشنهادهای افراد مختلف شدیدا جلوگیری کنند برای اینکه به خودشان آسیب میرسانند و متاسفانه همین مشکل دوباره برایشان ممکن است پیش بیاید.
پاسخ در از dr.jawaheri (5,480 امتیاز)
???????
...