کرم‌های روشن کننده - Askanswer مرکز مشاوره سلامت ایران(هفت سیب)
  •  
    • ۶,۲۸۹ پرسش
    • ۵,۰۲۴ پاسخ
    • ۳۴۰ نظر
    • ۲۶,۲۱۰ کاربر
  •  

لیست برچسب‌ها

بارداري پریود آلت-تناسلی رابطه-جنسی عادت-ماهانه نزدیکی خودارضایی برنامه-درمانگاه-پوست-و-مو جوش خارش موهای قاعدگی ریزش-مو شیرخوار ادرار پرده-بکارت رشد-نوزاد جنین در ناباروری حساسیت و لکه-پوستی وزن افسرده واژن دیابتی پستان تیروئید موی-زائد پوست سلامت-جنسی لکه-بینی قلبي رحمی طول-آلت-تناسلی سونوگرافی انزال-زودرس تخمدان اختلال-نعوظ از استرس کیست-تخمدان درد-بیضه تکرر-ادرار جنسي سرفه برنامه-مادر-کودک-تندرستی پریود-نامنظم جوش-صورت عرق-کردن نوزاد خشکی-پوست لاغری عوارض-دارو سقط اضطراب سوزش-ادرار چاقی تیرویید قد جلوگیری-از-بارداری خونریزی-رحمی سرطانی داروهاي زناشویی منی بلوغ جلوگیری های جای-جوش مثانه فشار-خون - کاهش-وزن اختلالات-اضطرابی زخم رژیم-غذایی تپش-قلب قرص-ال-دی چین-و-چروک تهوع معده واریکوسل ترشحات-واژن ناباروری-مردان پروستات خونی ورزشی افزایش-وزن صرع کودکانتان زگیل-تناسلی ام-اس کم-کاری-تیروئید کمر-درد خلط اسپرم مقعد بیماری

کرم‌های روشن کننده

+3 امتیاز
ظهرتون بخیر. من پوست سبزه ای دارم و این پوست من به مرور زمان تیره‌تر هم شده است. آیا این می تواند از کرم‌های روشن کننده استفاده بکند؟ اگر کسی پوستش حالا اینطور تیره شود، مشکل خاصی یا لکه خاصی نداشته باشد، این کرم‌ها را توصیه می کنید؟متشکرم.
پرسش در زیبایی از kianosh2 (340 امتیاز)

1 پاسخ

+1 امتیاز
این سوالشان خیلی کلی است. ما الان نمی دانیم که لک صورتشان به چه صورت است. اگر واقعاً سبزه هستند و یک مقداری صورتشان حالت ناهمگون پیدا کرده است به مرور زمان و لک‌های ریز ریز پیدا کرده، خب چرا، می شود اینها را با کرم‌های بی رنگ کننده با پیلینگ‌های خیلی سطحی به آنها کمک کرد و استفاده از ضدآفتاب. ولی اگر واقعاً پوستشان سبزه است و می خواهند به اصطلاح یک درجه روشن‌تر بشوند، این کار از نظر علمی صحیح نیست. یعنی هیچ متخصص پوستی، هیچ فردی که مثلاً پوست تیپ 3 یا 4 دارد دوا نمی دهد که روشن بشود. این از نظر علمی صحیح نیست. چون تیپ رنگ پوست ایشان است و این باید، اتفاقاً رنگ سبزه خیلی هم قشنگ است و خیلی‌ها هم دوست دارند و مد است الان. الان می روند که 0058 سبزه بشوند. ولی اگر لک دارند یعنی اگر یک مناطقی لکش بیشتر است و یک جاهایی لکش کمتر است، خب این جزو لک‌های صورت حساب می شود و درمان دارد.
پاسخ در از dr.salimi (7,640 امتیاز)

پرسش‌های مرتبط

+3 امتیاز
1 پاسخ
پرسش در زیبایی از kianosh2 (340 امتیاز)
+2 امتیاز
1 پاسخ
+5 امتیاز
1 پاسخ
+2 امتیاز
1 پاسخ
???????
...